اموزش هک قفل گوشی اگر بنا به هر دلیل مثل فراموش کردن رمز گوشی اندرویدی خود تمایل دارید که قفل آن را باز کنید، این مقاله اختصاصی را از دست ندهید. در این مقاله به آموزش روش های باز کردن قفل گوشی اندروید می‌پردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با باز کردن قفل گوشی اندروید

شاید برایتان عجیب به نظر برسد، اما فراموش کردن رمز گوشی یکی از مشکلات شایعاتی است که هر روزه کاربران زیادی با آن مواجه می‌شوند. خوشبختانه گوشی های اندرویدی امروزی که از اسکنر انگشت بهره می‌برند، تا حد زیادی مشکل فراموش کردن رمز گوشی را از بین برده‌اند اما با این حال در گوشی های قدیمی تر که به قفل عددی یا پترن (الگو) مجهز هستند،

فراموش کردن رمز عبور زیاد رخ می‌دهد. اما اگر رمز گوشی اندرویدی خود را فراموش کنیم چه می‌شود؟

آیا روشی برای باز کردن قفل گوشی اندروید در این شرایط وجود دارد؟

خوشبختانه روش هایی وجود دارند که در صورت فراموشی رمز دستگاه شما می‌توانید بنا به شرایط خاص خود از آن ها به منظور باز کردن قفل گوشی اندروید استفاده کنید.  در این مقاله قصد داریم به طور دقیق روش های باز کردن قفل گوشی اندروید را به شما آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از مراحل و بخش های شرح داده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن برقراری تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

باز کردن قفل گوشی های مجهز به اندروید 5 و بالاتر

متاسفانه گوگل در اندروید 5 بنا به دلایل مختلف و به ویژه افزایش ضریب امنیت کاربرانش تصمیم گرفت که روش های ساده تر باز کردن قفل گوشی اندروید را از میان بردارد! بنابراین در اندروید 5.0 و نسخه های بالاتر این سیستم عامل عملا هیچ روش داخلی (Built-in) برای شکستن قفل گوشی اندرویدی وجود ندارد، اما اگر شرایط خاصی در دستگاهتان برقرار باشد، می‌توانید از قفل گوشی عبور کنید!

یکی از این شرایط خاص مربوط به فعال بودن قابلیت Smart Lock یا قفل هوشمند دستگاه می‌شود. قفل هوشمند (Smart Lock) قابلیتی است که به موجب آن کاربر می‌تواند برای دستگاه خود شرایط منحصر به فرد قابل اعتماد تعریف کند! برای مثال شما با استفاده از این ویژگی می‌توانید به گوشی اندرویدی خود بفهمانید هر زمان که به شبکه وای فای خانه شما وصل است، قفل نمایشگر آن فعال نشود و صفحه گوشی به صورت خودکار آنلاک باقی بماند.

تمدید گواهینامه رانندگی به همراه مدارک تمدید در سال 1400
بخوانید:

موضوع فقط مربوط به اتصال وای فای نمی‌شود. شما می‌توانید حتی موقعیت مکانی خانه خود را به عنوان یک منطقه قابل اعتماد برای دستگاه تعریف کنید و بدین صورت از فعال شدن قفل نمایشگر آن در محدوده خانه جلوگیری کنید.

آموزش هک قفل گوشی اندروید

اموزش هک

اموزش هک قفل گوشی

اموزش هک قفل گوشی

اما قابلیت Smart Lock چگونه می‌تواند برای باز کردن قفل گوشی اندروید استفاده شود؟ پاسخ سوال ساده است. تصور کنید که شما موقعیت مکانی خانه خود را از طریق قابلیت Smart Lock اندروید به عنوان یک منطقه قابل اعتماد برای گوشی در نظر گرفته‌اید و حالا رمز عبور آن را فراموش کرده‌اید! در این شرایط برای باز کردن قفل گوشی اندروید خود کافیست که گوشی را به خانه ببرید و به صورت خودکار شاهد قفل گشایی از نمایشگر آن باشید. پس فعال بودن قابلیت Smart Lock در گوشی شما می‌تواند در شرایط خاصی مثل فراموش کردن رمز گوشی نقش یک ناجی را ایفاء کند.

شرایط خاص بعدی مربوط به مدل گوشی شما می‌شود! اگر گوشی اندرویدی شما محصولی از بند سامسونگ باشد و اکانت سامسونگ شما هم در گوشی فعال باشد، می‌تواند با مراجعه به سرویس تحت وب Find My Mobile سامسونگ نسبت به باز کردن قفل گوشی اندروید خود اقدام کنید. برای ورود به صفحه این سرویس بر روی این قسمت کلیک کنید. استفاده از سرویس Find My Mobile سامسونگ هم به سادگی انجام می‌شود. شما برای باز کردن قفل گوشی اندروید خود قفل باید بعد از ورود به اکانت خود بر روی گزینه Unlock my screen کلیک کنید.

روش آخر مربوط به شرایطی می‌شود که بوتلودر دستگاه آنلاک شده و یک کاستوم ریکاوری بر روی آن نصب باشد. در این روش شما می‌توانید یک کاستوم ریکاوری جدید را بر روی گوشی نصب کنید و بر مشکل فراموش شدن رمز آن فائق آیید. البته در این روش کل اطلاعات گوشی شما حذف می‌شوند، اما در هر صورت به هدف اصلی یعنی باز کردن قفل گوشی اندروید دست پیدا خواهید کرد.

باز کردن قفل گوشی های مجهز به اندروید 4.4 و پایین تر

اما اگر گوشی که رمز آن را فراموش کرده‌اید از سیستم عامل اندروید 4.4 یا نسخه های پایین‌تر آن بهره می‌برد، راه حل ساده تری برای باز کردن قفل گوشی پیش رویتان قرار خواهد داشت. در این نسخه های اندروید یک روش ساده برای رفع مشکل فراموش شدن رمز گوشی ارائه شده است. بدین منظور کافیست که مشخصات اکانت گوگل فعال در دستگاه خود را به یاد داشته باشید. این مشخصا شامل آدرس جیمیل و رمز عبور آن می‌شود.

نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه
بخوانید:

برای باز کردن قفل گوشی که به اندروید 4.4 یا نسخه های پایین تر آن مجهز است، ابتدا 5 بار پیاپی رمز عبور را اشتباها وارد کنید تا گزینه ای با عنوان Forgot pattern، Forgot PIN یا Forgot password نمایان شود. این گزینه نمایان شده را لمس کنید. مشاهده خواهید کرد که از شما درخواست می‌شود آدرس جیمیل و رمز عبور آن را وارد کنید. آدرس جیمیلی که در گوشی شما فعال است را به همراه رمز عبور آن وارد و گزینه Sign in را لمس کنید. به همین سادگی قادر به باز کردن قفل گوشی اندروید خود خواهید بود.

اگر هیچ یک از شرایط فوق را نداشتید تکلیف چیست؟

اما اگر ضمن فراموش کردن رمز گوشی خود هیچ یک از شرایط نام برده شده را برای باز کردن قفل آن نداشتید، مجبور خواهید بود که با اطلاعات دستگاهتان خداحافظی کنید! البته بخش عظیمی از این اطلاعات به دلیل همگام سازی با اکانت گوگل شما بعدا بار دیگر به دستگاه باز می‌گردند، اما خب مواردی مثل اپلیکیشن ها و بازی های نصب شده بر روی دستگاه پاک سازی می‌شوند. اولین روشی که در این شرایط پیش رویتان قرار دارد، مربوط به بکارگیری قابلیت Android Device Manager می‌شود. برای استفاده از این قابلیت باید شروط زیر برقرار باشد:

 • در گوشی مورد نظر اکانت گوگلی فعال باشد.
 • قابلیت Android Device Manager گوشی فعال باشد.
 • شما باید آدرس ایمیل و رمز عبور اکانت گوگل خود را به خاطر داشته باشید.
 • گوشی باید به اینترنت وصل باشد.
 • آموزش هک قفل گوشی اندروید
 • اموزش شکستن قفل گوشی

اگر شرایط فوق برقرار است، برای باز کردن قفل گوشی اندروید خود ابتدا بر روی این قسمت کلیک کنید. مشخصات اکانت فعال در گوشی یا تبلت اندرویدی خود را وارد و لاگین شوید. حالا در لیست دستگاه های نمایش داده شده، گوشی رمز عبور آن را فراموش کرده‌اید را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که لیست تمام گوشی و تبلت های اندرویدی که با اکانت گوگل شما در ارتباط باشند نمایش داده خواهند شد. در نهایت بر روی گزینه Erase کلیک کنید تا دستور پاک کردن اطلاعات گوشی و فکتوری ریست آن صادر شود. به این ترتیب باز کردن قفل گوشی اندروید امکانپذیر خواهد شد.

اموزش شکستن قفل گوشی :

اما اگر در قابلیت Android Device Manager در گوشی فعال نباشد یا بنا به هر دلیل نتوانیم از این ویژگی استفاده کنیم تکلیف چیست؟ خوشبختانه باز هم یک روش دیگر وجود دارد که البته منجر به از بین رفتن تمام اطلاعات گوشی می‌شود. در این روش شما باید به منوی سیستم ریکاوری (System Recovery) گوشی یا تبلت اندرویدی خود مراجعه کنید و با انتخاب گزینه Wipe data/factory reset تمام اطلاعات دستگاه را حذف نمایید. برای انجام این کار لازم است تا وارد حالت ریکاوری دستگاه شوید. ورود به این حالت ضمن خاموش کردن گوشی و سپس فشردن دکم های خاص (با توجه به مدل گوشی) انجام می‌شود. برای مثال برای ورود به حالت ریکاوری در نکسوس 4 باید دکمه های پاور (Power) و کاهش صدا را به صورت همزمان در حین راه اندازی گوشی بفشارید. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد نحوه ورود به حالت ریکاوری در گوشی خود می‌توانید تماس کوتاهی با کارشناسان موبایل کمک برقرار کنید و از آن ها راهنمایی بخواهید.

ردیابی همسر با موبایل
بخوانید:

ذکر یک نکته در این بین از اهمیت بالایی برخوردار است. در گوشی هایی که از اندروید 5.1 و نسخه های بالاتر آن بهره می‌برند، برای انجام فکتوری ریست و وایپ اطلاعات از طریق منوی ریکاوری شما باید اطلاعات اکانت گوگل در تعامل با دستگاه را به درستی وارد کنید. در غیر این صورت قادر به باز کردن قفل گوشی اندروید نخواهید بود.

جمع‌بندی 

آموزش هک قفل گوشی اندروید – اموزش هک  – اموزش شکستن قفل گوشی همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش جامع روش های باز کردن قفل گوشی اندروید پرداختیم. پس اگر با مشکل فراموش کردن رمز گوشی خود مواجه شدید، نگران نباشید. چنانچه در رابطه با هر یک از مراحل و بخش های شرح داده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن برقراری تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور