هک وای فای

بهترین برنامه هک وای فای بدون روت

همه ما باید بدون توجه به اینکه کجا می رویم؛ دوست داریم همواره به  اینترنت متصل بمانیم. پس اطلاع از بهترین برنامه هک وای فای بدون روت می تواند کاربردی باشد. بدترین زمان برای ما وقتی است که وای فای ما قطع شده است مواقعی وجود دارد که ممکن است دسترسی به وب برایمان سخت باشد و نیاز به قرض گرفتن اتصال Wifi داشته باشیم.

با این حال، ممکن است برای دسترسی به شبکه Wifi نیاز به هک کردن آن داشته باشید. نگران نباش! هک کردن شبکه Wifi زیاد پیچیده نیست در این مقاله از سایت اسپای 24، برنامه هک وای فای برای اندروید ۱۱ بدون روت را با استفاده از برخی از بهترین برنامه های موجود به شما آموزش می دهیم. با عادت کردن به این هکر Wifi بدون ابزار root شروع کنید.

معرفی بهترین برنامه هک وای فای بدون روت

برای آشنایی با این که چگونه بدون روت بتوانیم وای فای را هک کنیم، باید برنامه های مناسب با آن را استفاده کنیم. در ادامه 5 برنامه و روش را به شما آموزش خواهیم داد؛ امیدواریم که برایتان مفید باشد.

برنامه Wifi Wps Wpa Tester

برنامه Wifi Wps Wpa Tester؛ به عنوان یکی از بهترین برنامه هک وای فای بدون روت می باشد. اگر می خواهید بدانید چگونه رمز وای فای را بدون روت هک کنید، باید با این ابزار شروع کنید. این برنامه  در واقع برای این ساخته شده است که ما  بدانیم اینکه آیا یک نقطه دسترسی در برابر حملات هکرها  آسیب پذیر است یا خیر ساخته شده است.

با گذشت زمان، توسعه دهندگان شروع به اضافه کردن ویژگی های مختلف کردند و به کاربران خود اجازه دادند حتی یک شبکه Wifi را هک کنند. در حالت ایده‌آل، این برنامه می‌تواند با استفاده از الگوریتم‌های مختلف (مانند Dlink، Arris، Zhao و غیره) به شما در شکستن رمز Wifi کمک کند. اگر از Android Lollipop یا نسخه بالاتر استفاده می‌کنید، حتی نیازی به روت کردن دستگاه خود ندارید تا برنامه کار کند.

محاسن Wifi Wps Wpa Tester

 • رایگان در دسترس است؛
 • بهترین برنامه هک وای فای بدون روت
 • آسان برای استفاده؛
 • رمز عبور فای را در کمترین زمان ممکن می شکند؛
 • پیاده سازی الگوریتم های متعدد.

معایب

 • دستگاه‌هایی که بر روی Android 5.0 (و نسخه‌های بالاتر) اجرا می‌شوند، به هیچ امکانات روت نیاز نیست، اما برای دستگاه‌های پایین‌تر از Android 5.0، نیاز به دسترسی به روت دارد.

برنامه AndroDumpper؛ یکی از بهترین برنامه هک وای فای بدون روت

AndroDumpper ا گر می خواهید به یک روتر مجهز به WPS متصل شوید، این برنامه برای شما مناسب است. کافی است رابط کاربری آن را نصب کنید و با تمام شبکه‌های Wifi نزدیکی که می‌توان به آن‌ها متصل شد، آشنا شوید. این هکر Wifi بدون روت گزینه ای برای بازیابی رمز عبور شبکه انتخابی برای دستگاه های  دارای روت  و یا بدون روت ارائه می دهد. پس از اجرای الگوریتم خود، به سادگی رمز عبور شبکه ای را که می خواهید متصل کنید نمایش می دهد.

ملاحظه می فرمایید به همان اندازه که به نظر می رسد ساده است. این برنامه به ردیابی تلفن همراه شما نیاز دارد تا شبکه های Wifi موجود را فهرست کند. می توانید برنامه را از صفحه Play Store آن دانلود کنید و با آموزش هک رمز وای فای بدون روت شروع کنید. آدرس دانلود: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigos.androdumpper&hl=en

محاسن AndroDumpper؛ به عنوان بهترین برنامه هک وای فای بدون روت

 • برای دستگاه های روت شده و غیر روت شده کار می کند؛
 • رایگان در دسترس است؛
 • این ابزار یک وبلاگ اختصاصی نیز دارد؛
 • اضافه شدن پشتیبانی از روترهای شرکت اصلی (هواوی، وودافون، دیلینک، ایسوس و غیره)؛
 • سریع و آسان برای استفاده.

معایب AndroDumpper

 • فقط برای روترهایی با پین های ثابت کار می کند؛
 • برای دستگاه‌هایی که روی نسخه‌های پایین‌تر از Android 5.0 اجرا می‌شوند، روت کردن لازم است.

برنامه WPS CONNECT

برنامه WPS CONNECT همانطور که از نام آن معلوم است، این برنامه قوی به شما این امکان را می دهد که تقریباً به هر روترهایی که پروتکل WPS را فعال کرده اند متصل شوید. اکثر روترهای Wifi که در خانه ها و مکان های عمومی یافت می شوند در همین دسته قرار می گیرند. علاوه بر این، شما همچنین می توانید روی روتر خود تمرکز کنید و تجزیه و تحلیل کنید که آیا در برابر هرگونه حمله آسیب پذیر است یا خیر. این برنامه نه تنها برای یادگیری نحوه هک رمز عبور وای فای بدون روت بلکه برای تقویت شبکه شما نیز قابل استفاده است. می تواند شامل رمز های مختلف باشد و همچنین از الگوریتم های معروف شکستن رمز عبور مانند Zhao یا easyboxPIN پشتیبانی می کند.

برنامه WPS CONNECT به عنوان یکی از بهترین برنامه هک وای فای بدون روت می باشد. پس از شناسایی یک شبکه قابل دسترسی، می توانید از برنامه برای دریافت رمز عبور کمک بگیرید. اگرچه این برنامه با دستگاه های اصلی اندروید مانند Nexus، سری Galaxy و موارد دیگر آزمایش شده است، مشخص شده است که این برنامه با بسیاری از گوشی های اندرویدی نیز سازگار نیست. با این وجود، می توانید آن را از فروشگاه Google Play دانلود کنید و بررسی کنید که آیا با دستگاه شما سازگار است یا خیر. آدرس دانلود:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ngb.wpsconnect&hl=en

بهترین برنامه هک وای فای بدون روت

محاسن WPS CONNECT

 • آسان برای استفاده و رایگان در دسترس است؛
 • بهترین برنامه هک وای فای بدون روت
 • از پین کردن شبکه های Wifi پشتیبانی می کند؛
 • الگوریتم های قدرتمند برای به دست آوردن نتایج سازنده.

معایب WPS CONNECT

 • بدون حالت خودکار برای شناسایی یا اتصال به یک شبکه؛
 • با برخی از دستگاه های اندروید سازگار نیست.

برنامه Wifi Master Key APK Wifi Master Key

برنامه Wifi Master Key APK Wifi Master Key یکی از بهترین برنامه هک وای فای بدون روت موجود است که به صورت رایگان برای کاربران اندرویدی در دسترس است. میلیون ها کاربر در سراسر جهان، به این برنامه به دید مطمئن ترین و امن ترین  هکرهای Wifi نگاه می کنند. با یک کلیک، می‌توانید تمام شبکه‌های Wifi و نقاط مهم اطراف را جستجو کنید.

به سادگی شبکه ای را که می خواهید به آن متصل شوید انتخاب کنید و کلید آن را دریافت کنید. بسیار سریع و ایمن است و کاملاً با سایر برنامه های در نوع خود متفاوت است. رمز عبور را هک نمی کند. در عوض، آن را به سادگی با شناسایی شبکه های مختلف از فهرست خود با کاربران خود به اشتراک می گذارد. یکی از بهترین چیزها در مورد برنامه این است که استفاده از آن کاملاً اخلاقی و قانونی است. آدرس دانلود: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halo.wifikey.wifilocating

محاسن برنامه Wifi Master Key APK Wifi Master Key

 • قابل اعتماد و ایمن برای استفاده
 • به طور خودکار شبکه های مجاور را شناسایی می کند
 • همچنین می تواند برای ایجاد و اشتراک گذاری هات اسپات استفاده شود
 • در حال حاضر به 19 زبان مختلف موجود است

معایب

 1. عدم پشتیبانی از رمزگذاری
 2. رمز عبور یک شبکه ثبت نشده را نمی شکند

برنامه Wifi Pass

کلید عبور Wifi اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه وای فای را بدون روت هک کنید، باید کلید Wifi Pass را به عنوان بهترین برنامه هک وای فای بدون روت را امتحان کنید. این برنامه برای استفاده   بسیار ایمن و آسان است که رمز عبور شبکه نزدیک را بدون هیچ مشکلی ارائه می دهد. دارای یک رابط هوشمند بوده که می تواند به طور خودکار شبکه های اطراف را شناسایی کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط شبکه مربوطه را انتخاب کنید و برنامه دستگاه شما را به آن متصل می کند.

شما همچنین می توانید امنیت یک شبکه را تشخیص دهید و حتی می توانید آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. از آنجایی که رمز عبور این شبکه ها قبلاً توسط کاربران مختلف به اشتراک گذاشته شده است، یک ابزار قانونی و اخلاقی برای اتصال به شبکه های وای فای در سطح جهانی است. نیازی به گفتن نیست که نیازی به روت شدن گوشی شما نخواهد داشت. آدرس دانلود: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ljapps.wifix.masterkey

محاسن Wifi Pass

 • دسترسی جهانی به شبکه های مشترک
 • فراهم می کند تا شبکه خود را با دیگران به اشتراک بگذارد
 • از شبکه شما محافظت می کند
 • همچنین می تواند در تقویت سیگنال کمک کند
 • سازگار با طیف گسترده ای از دستگاه ها (اندروید 4.0.3 و بالاتر)

 معایب

 • بدون تسهیلات کرک یا اجرای تکنیک های رمزگشایی پیشرفته

مستحضر باشید ما این متن را برای آموزش شما ارائه دادهایم لطفا دقت کنید هرگونه  اقدام غیر اخلاقی و مجرمانه با مسئولیت خودتان صورت می گیرد.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy؛ بهترین برنامه هک وای فای بدون روت

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و برنامه هک وای فای برای اندروید ۱۱ بدون روت برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند. در این مطلب از سایت اسپای 24 به طور کامل در مورد بهترین برنامه هک وای فای بدون روت صحبت کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا