هک اکانت اینستاگرام– خرید دانلود برنامه ربات هک اکانت اینستاگرام هک کنید بیا شروع کنیم… ربات اینستاگرام در کمتر از ۲۰ دقیقه یک اکانت اینستاگرام هک کنید. هکر حساب کاربری ما قدرتمند اما ساده برای استفاده است.

چگونه یک رمز عبور ربات هک اینستاگرام  را در سال ۲۰۱۹ هک کنیم

اینستاگرام با رشد بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه سریعترین شبکه اجتماعی است. چند ساعت است که به خیره کردن به خوراک خود ، در تصاویر زیبا از همه افراد فوق العاده که دنبال می کنید ، گم شده اید؟ “گرم” ، مکانی است که افراد برای به اشتراک گذاشتن ایده ها ، تجربیات و جشن زندگی خود به آنجا می روند.

با این حال ، اگر از حساب خود قفل شوید ، چه کاری انجام می دهید؟ ممکن است کسی تلفن شما را تند کند و رمزهای عبور خود را تغییر دهد؟ شاید تلفن خود را گم کرده باشید و نمی توانید رمز عبور خود را به خاطر بسپارید؟ به هر دلیلی ، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید بدون اطلاعات ورود خود به پروفایل خود دسترسی پیدا کنید – یا در آنجا وجود دارد؟

در اینجا سه ​​راه هوشمندانه برای هک کردن حساب کاربری اینستاگرام و بازنشانی گذرواژه‌تان – بدون داشتن جزئیات ورود به سیستم – وجود دارد.

برنامه ربات هک اینستاگرام – فقط استفاده اخلاقی قبل از شروع این آموزش ، توجه به این نکته ضروری است که اطلاعاتی که می خواهیم به اشتراک بگذاریم فقط برای اهداف اخلاقی باشد.

ما نمی خواهیم کسی که از این دانش استفاده می کند حساب های اینستاگرام دیگران را هک کند.

دلایلی که چرا باید یک اکانت اینستاگرام هک کنید تنها زمانی که می خواهید یک حساب کاربری را هک کنید این است که اگر می خواهید به پروفایل خود یا مشخصات شخصی که به طور خاص از شما درخواست کرده است وارد شوید.

همیشه قبل از هک کردن رمز ورود به حساب خود ، اطمینان حاصل کنید که از کاربر رضایت می گیرید.

زمان هایی که ممکن است بخواهید دوباره هک یک حساب IG را دوباره تجدید نظر کنید هرگز برای اهداف مخرب مانند انتقام جویی و یا سرقت اطلاعات شخصی از یک مارک ، یک حساب کاربری را هک نکنید.

دولت فدرال ایالات متحده مجازات های سختی را برای هر کسی که به حساب شخصی اینستاگرام شخص دیگری وارد شود ، مجازات می کند.

اگر در دادگاهی گرفتار و محکوم شوید ، بسته به شرایط این پرونده می توانید جریمه و احتمالاً مدتی را در زندان دریافت کنید.

۳ راه برتر برای هک کردن اکانت اینستاگرام در اینجا سه ​​روش برتر برای هک کردن و اکانت اینستاگرام آورده شده است.

همه این روش ها از سال ۲۰۱۹ کار می کنند ، بنابراین یکی از آنها را امتحان کنید و در مورد تجربه خود به ما اطلاع دهید.

۱٫ نیروی بیرحمانه با InstaPort ربات هک اینستاگرام  توجه: این دیگر کار نمی کند.

روش brute-force یک استراتژی را توصیف می کند که در آن شما یک هکر رمز عبور اینستاگرام را دانلود می کنید که ترکیبی از رمز عبور را برای شما اجرا می کند و به شما در ایجاد یک حساب کاربری کمک می کند.

برای تست ما از برنامه ای به نام InstaRipper استفاده کردیم ، این یک بارگیری رایگان در فروشگاه Play است و ما رابط کاربر پسند برنامه را دوست داریم.Instaripper را بارگیری کنید ، دسته حساب را که می خواهید کرک کنید ، وارد کنید و ربات از طریق ترکیب رمز عبور شروع به کار می کند.

InstaPort به روزرسانی های اتوماتیک خود را از آخرین ترکیب های کلمه عبور دریافت می کند ، در حالی که از نظر مخفی کاری و از نظر تیم اینستاگرام و مالک حساب ، از طریق آنها اجرا می شود. این ابزارهای نرم افزاری حتی کوکی های مرورگر شما را تمیز کرده و اثری از فعالیت های شما از بین می برد.

بسته به قدرت رمزعبور. ، ربات InstaGate می تواند از چند ساعت تا چند روز به هر جایی برسد تا ترکیب رمز عبور مناسب را برای حساب پیدا کند.

۲٫ صفحات آزمایشی خرید ربات هک اینستاگرام 

خرید دانلود برنامه ربات هک اکانت اینستاگرام
ربات هک اینستاگرام

دومین روش کار محبوب برای شکسته شدن در یک حساب کاربری اینستاگرام – صفحه فیشینگ است.

مهاجم می تواند یک صفحه فیشینگ را با یک حساب میزبان وب ، یک الگوی رایگان و کمی دانش HTML تنظیم کند.

با داشتن یک صفحه فیشینگ ، مهاجم ضروری یک صفحه ورود به سیستم جعلی ایجاد می کند. هکر پیوند را به صفحه ورود به سیستم جعلی که تشکیل می دهد ، ارسال می کند ، در آنجا قربانی اطلاعات اطلاعات ورود به سیستم را وارد می کند. صفحه فیشینگ مدخل ها را ضبط می کند و آنها را مستقیماً به صندوق پستی ایمیل شما گزارش می کند ، به شما امکان می دهد به حساب کاربری دسترسی پیدا کرده و رمز عبور را تغییر دهید.

صفحات فیشینگ در مورد هکرها محبوب هستند زیرا کار می کنند و با کمترین هزینه می توان آنها را آسان تنظیم کرد.

۳٫ مهندسی اجتماعی و حدس زدن رمز عبور

آخرین روش پیشنهادی ما برای ورود به حساب کاربری فیس بوک – مهندسی اجتماعی است. اگر شخصی را که می خواهید هک کنید ، می شناسید ، پس از حدس زدن رمزعبور ، از اطلاعات شخصی آنها مانند روز تولد ، نام سگها ، نام دختران والدین یا آدرس خانه و شماره تلفن همراه خود استفاده کنید.

ممکن است با وجود هشدار این که این یک اشتباه وحشتناک در امنیت اینترنت است ، از اینکه چگونه بسیاری از افراد رمزهای عبور ساده انتخاب می کنند ، تعجب کرده اید. برخی از گذرواژه‌های رایج مورد علاقه ما برای بررسی عبارتند از:

 • ۱۲۳۴۵
 • ۱۲۳۴۵۶
 • asdfg
 • qwerty
 • کلمه عبور
 • فیس بوک
 • شماره تلفن قربانی
 • خرید دانلود برنامه ربات هک اکانت اینستاگرام
باز کردن رمز گوشی با استفاده از برنامه
بخوانید:

بسته بندی کردن – امنیت رمز عبور اینستاگرام خود را بررسی کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، روش های زیادی برای هک کردن موفقیت در حساب کاربری اینستاگرام وجود دارد؛ تنها آنچه شما نیاز دارید مجموعه درست و کمی اطلاعات است. برای جلوگیری از ورود کسی به پروفایل خود ، بهتر است امنیت اینترنت خود را افزایش دهید.

اطمینان حاصل کنید که از یک برنامه امنیتی موبایل شخص ثالث برای جلوگیری از هک کردن تلفن و نقاط مهم تلفن همراه خود استفاده می کنید و همیشه تلفن خود را همیشه در شخص خود نگه دارید. تمام چیزی که لازم است این است که تلفن خود را روی یک میز بگذارید ، یک ثانیه به عقب برگردید – و این از بین رفته است.ناراحتی کسی را که تلفن شما را سرقت می کند تصور کنید – و اینکه چگونه آنها اکنون به تمام اطلاعات شخصی شما دسترسی دارند.

 • خرید ربات هک اینستاگرام
 • خرید دانلود برنامه ربات هک اکانت اینستاگرام

به نظر شما آیا هک پیج اینستاگرام امکان پذیر است ؟ در چند دقیقه ؟ !

کامل ترین مقاله آموزشی روش های هک شدن در اینستاگرام را از سایت SPY24 مطالعه کنید (آموزش هک نداریم)

بگذارید مقاله را با یک داستان کوتاه شروع کنیم ؛ رضا یک صفحه اینستاگرام معرفی غذا با حدود ۴k فالور دارد ، او روز شنبه ساعت ۲ بعد از ظهر یک دفعه از صفحه اینستاگرام خود خارج شد و هر چقدر تلاش کرد وارد اینستاگرامش شود ، با پیغام خطایی مواجه می شد که می گفت نام کاربری او اشتباه می باشد (تصویر زیر)

Incorrect Username

ترجمه ها در تصویر بالا : 

 Incorrect Username (نام کاربری اشتباه می باشد)

 The username you entered doesnt appear to belong to an account. Please check your username and try again (نام کاربری که وارد کردید به نظر می رسد متعلق به شما نیست و اشتباه می باشد لطفا نام کاربری را بررسی و مجدد امتحان کنید)

رضا همان لحظه با استرس سراغ ایمیل خود رفت اما ایمیل عجیبی دریافت کرد (تصویر زیر) , او در این زمان بود که متوجه شد حساب کاربریش هک شده

احتمالا شما هم دوست ندارید حس رضا را داشته باشید حتی اگر هیچ اطلاعات شخصی و خصوصی توی پیج خودتون نداشته باشید ، بازم حس و حال خوبی نیست که کسی بتونه وارد حریم خصوصی تون شه ، نمی دونم می دونستید یا نه ولی اگه صفحه تون هک شه هکر می تونه به مخاطبین گوشی و دیگر اطلاعاتتون هم دسترسی داشته باشه ، پس مواظب باشید و امنیت اینستاگرام خودتون رو افزایش بدین !

 این داستان زیبا اما ناراحت کننده را برای شما گفتیم که بدونید هک شدن چه مشکلاتی رو داره و مشکلاتی که ممکنه بعد از هک براتون اتفاق بیفته چیه ؛ خب حالا بریم سراغ برخی از روش های هک شدن (به دلیل اینکه , این مقاله به سمت آموزشی در جهت سوء استفاده کاربران پیش نره , سعی می کنیم به صورت خلاصه توضیحات را بیان کنیم و اصل موضوع را نمی توانیم بگوییم اما شما اگر خواهان آموزش های مفید تر در این زمینه هستید ، می توانید از دوره نخبگان اینستاگرام دیدن فرمائید)

 انواع روش های هک در اینستاگرام (به صورت خلاصه) :

 کرک : این مورد فقط در اینستاگرام نیست و شامل تمام شبکه ها و برنامه ها و … از جمله جیمیل ؛ توئیتر ؛ فیسبوک و … می شود ، حتی درگاه های بانکی و کارت های اعتباری نیز کرک خواهند شد ؛ در این روش هکر تعداد بسیار زیادی رمز عبور آماده می کند و از طریق برنامه ها و ربات های مخصوصی آنها را در حالت اجرا می گذارد ,  برنامه تمام رمزها را بر روی نام کاربری مورد نظر تست می کند و در صورتی که رمز عبور کاربر جز یکی از آنها باشد ؛ نرم افزار پیغام موفقیت آمیز بودن می دهد در غیر این صورت عملیات با شکست مواجه خواهد شد
ما در اینجا به چنین شخصی می گیم کرکر (نه هکر) ولی شما هر چی دوست داشتید صداش بزنید / پس به راحتی پی می برید که اگر رمز عبور سخت و غیر قابل حدسی بگذارید کرکر نخواهد توانست رمزتان را پیدا کنید ، معمولا چنین افرادی برای اجرای نرم افزار خود از سرورهای مجازی استفاده می کنند تا بتوانند حداقل دو سه روز رمزهای عبور را تست کنند ! این روش وقت و حوصله و صبر ایوب می خواهد و بس … 

 و احتمال هک در این روش پنجاه پنجاه می باشد ! فیشینگ و هک از طریق صفحات جعلی : در این روش شخص هکر یک صفحه جعلی شبیه صفحه اینستاگرام یا شبیه صفحه ایمیل و … درست می کند و با ترفندهای مختلف و با مهندسی اجتماعی (فریب دادن اشخاص از راه های مختلف) از شخص می خواهد که نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را در آن صفحه وارد کند ؛ به محض ورود اطلاعات توسط کاربر ، همان لحظه تمام اطلاعات برای هکر ارسال خواهد شد ؛ و هکر هم به راحتی آب خوردن وارد پیج اینستاگرام می شود (در صورتی که تایید هویت دو مرحله ای را فعال کرده باشید هکر پشت درب بسته گیر خواهد کرد و نمی تواند وارد شود , البته رمز عبورتان را می تواند تغییر بدهد) ؛ نکته قابل توجهی که اینجا هست اینه که ، هکر افراد ساده رو بیشتر می تونه از طریق این روش فریب بده ؛ معمولا از دایرکت اینستاگرام , واتساپ , پیامک یا …

برای فریب دادن شما استفاده می کنند و با جمع آوری اطلاعات کم کم به هدف خودشان نزدیک می شوند . بذارید یک مثال بزنم تا قضیه روشن تر شه براتون ؛ مثلا شخص یک صفحه جعلی شبیه اینستاگرام می سازه و یک لینک براتون ارسال می کنه و می گه ۱۰k فالور رایگان می تونی بگیری همین امروز و شما هم چون علاقه زیادی به فالور دارید بدون توجه به مسائل امنیتی روی اون لینک می زنید و وارد صفحه می شین ؛ با نگاه اول می بینید که صفحه کاملا شبیه سایت اینستاگرام می باشد ،  پس با خیال راحت اسم پیج و رمزتون رو می زنید ولی غافل از اینکه هکر همون لحظه آماده دریافت اطلاعات شماست (بعدش می بینید یهو قضیه آقا رضای قصه ما براتون پیش میاد) ؛ 

معمولا اگر آقا باشید کسی که قصد فریب شما را دارد ، با حساب کاربری خانم میاد طرف شما ؛ یا اگر خانم باشید هکر با حساب کاربری آقا اما در قالب دکتر , مهندس و … میاد سراغتون با وعده های رویایی و دوستی و … که خود منم ممکنه فریبشونو بخورم (این فقط یک مثال بود , هکر مغزش اون لحظه داغه و مثل شیطان عمل می کنه و دنبال اینه بدونه شما از چی بیشتر خوشتون میاد با همون میاد سراغتون که فریبتون بده مخصوصا اگر هکر باهاتون دشمنی داشته باشه) , ماشالله چنین افرادی مغزشون پر شده از استعداد توی این زمینه …

نرم افزار افزایش بازدید ترافیک سایت
بخوانید:

(من به این افراد هکر نمی گم , بهشون می گم دزد)  / خب بگذریم زیاد در مورد این روش صحبت نمی کنم و قصد آموزش دادن هم ندارم که خدایی نکرده موجب سوء استفاده اشخاص شه ! دسترسی به دستگاه شخص قربانی (Access to the device) : این روش هنوز هم داره استفاده می شه و معمولا بیشتر دوستان و اطرافیان این کار رو انجام می دن ؛ البته زیاد هستند اشخاص ناشناس و غریبه که بخوان از این روش برای هک استفاده کنند ، ممکنه هکر برای سرگرمی , دشمنی ، معروفیت و یا در قبال دریافت پول از دیگری دست به چنین کاری بزند ؛

 هکر در اوایل شاید به قصد هک کردن اکانت اینستاگرام دست به چنین روشی بزند ولی بعدا که توانست به گوشی شما نفوذ کند فضولیش شروع می شود و یه نیم نگاهی به گالری گوشی و تصاویر , فیلم ها , مخاطبین و … هم می اندازد و فکر نکنم به این زودی ها بتواند از گوشی شما دل بکند به خصوص اگر گالری و اطلاعات شخصی توی گوشیتون زیاد باشد (کنترل کامل گوشی شما در اختیار هکر خواهد افتاد) ؛ ولی همیشه سعی کنید با رعایت کردن موارد امنیتی از بوجود آمدن چنین مشکلاتی جلوگیری کنید چون اگر دیر شود , همین مشکل به ظاهر کوچک بلای بزرگی برایتان خواهد شد و فکر نکنم بعدا بتوانید این مشکل را حتی با شکایت هم جمع کنید و باید در آینده تصاویر شخصی خودتان را در اینترنت ببینید …
ساده ترین راه این روش این است که شخص نزدیک گوشی شما را برای چند دقیقه هم که شده به بهانه های مختلف از شما خواهد گرفت و همان لحظه وارد پیج شما می شود , اطلاعات مهم شما از جمله ایمیل و شماره موبایل را بر می دارد و اگر تایید دو مرحله ای فعال کردین ؛ یا آن را غیر فعال خواهد کرد و یا اینکه بدون غیر فعال کردن آن ، کدهای بکاپ پیج تان را کپی می کند , ممکن است برای یک لحظه شماره یا ایمیل خودش را روی پیج شما ثبت کند و در همان لحظه یک لینک ریست پسورد برای خودش ارسال کند . تمام این کارها کمتر از ۵ دقیقه انجام خواهد شد ؛ بعدش خیلی رمانتیک گوشی رو بهتون پس می ده ؛ اما نیمه شب می بینید از پیج یهو خارج شدین ؛ لینک ریست پسورد و اون اطلاعات کار خودشو انجام داده , هکر کدهای بکاپ رو هم داره و راحت می تونه بدون اینکه شما متوجه شین از تایید دو مرحله ای عبور کنه
اما شما حتی فکرشم نمی تونید بکنید که همون دوست یا فامیلتون این کار رو کرده باشه , بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل اینه که روی برنامه اینستاگرامتون رمز بذارید (منظورم رمز برنامه ست و گرنه خیلی راه های حساس دیگه رو باید رعایت کنید) و به هیچ عنوان اجازه ندین کسی حتی فامیل و آشنا وارد صفحه تون شه – اینستاگرامتون رو حریم خصوصی خودتون بدونید ؛ (لینک های ریست پسورد معمولا تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت فعال هستند و بعد از آن از کار می افتند , ممکن است هکر در قسمت ویرایش پروفایل پیج شما یک حرف به حروف ایمیلتان اضافه کرده باشد و بعدا آن را بسازد و از این طریق حساب اینستاگرام شما را هک کند)  / دوستان خواهشن از این روش هایی که در بالا گفتیم سوء استفاده نکنید هر چقدر خواستیم اشاره کوتاه کنیم که مسیر راه براتون باز نشه ولی متاسفانه نشد چون آموزش ها یه جورایی به هم وصل بودند …

یکی دیگه از راه های این روش اینه که هکر میاد نرم افزاری به نام رت یا رات (Remote Access Trojan) می سازه و با هر فرمتی که شما فکرشو کنید مثلا فرمت apk ، mp3 ، png و … اونو ذخیره می کنه / حالا میاد از طریق راه های مختلف (واتساپ , بلوتوث , تلگرام , پیامک و …) نرم افزار رو براتون ارسال می کنه . ممکنه نرم افزارش رو توی اینترنت بذاره و لینک دانلود اونو بهتون بده , یا اینکه صفحه ای شبیه مارکت بازار ؛ گوگل پلی و یا سایت های مهم بسازه و خیلی شیک و مجلسی لینک برنامه رو اونجا بذاره و از این طریق بیاد شما رو فریب بده و اعتبار مارکت بازار و … رو زیر سوال ببره , به هر حال در این لحظه مهندسی اجتماعی هکر ، گل می کنه و مثل یک تشنه ی در بیابان از هر کاری که اون لحظه از دستش بر بیاد برای فریب دادن طعمه خود استفاده می کنه

خب بریم به ادامه آموزش بپردازیم …  فایل رو براتون ارسال می کنه و از شما می خواهد این برنامه را نصب کنید به محض فعالسازی توسط شما ، آیکون برنامه از لیست برنامه های گوشی شما مخفی  و با پیغام برنامه نصب نشد مواجه می شوید ؛ اما غافل از اینکه برنامه توی گوشی تون نصب شده و داره تمام اطلاعات گوشی شما رو از جمله عکس , برنامه ها , مخاطبین و … رو برای هکر ارسال می کنه و هکر حتی می تونه با گوشی شما عکس و فیلم بگیره بدون اینکه شما خبردار شین , قبلا هم بهتون گفته بودم ، اینجا دیگه بحث اینستاگرام نیست بحث اطلاعات کل گوشیتونه / در این روش هایی که در بالا گفتم ممکنه هکر از طریق شما بقیه فامیل و آشناهاتونم هک کنه (چطوری شو دیگه اشاره نمی کنم – بمونه برای مقاله ها و آموزش های آینده سایت) توجه کنید اگر اینترنت شما قطع باشه ارتباط هکر هم با گوشی شما قطع می شه خرید دانلود برنامه ربات هک اکانت اینستاگرام

دوستان و همراهان عزیز سامانه SPY24 ؛ ممکنه هکر بهتون بگه فلان برنامه بهتون اینقدر فالور و لایک رایگان می ده ، یا اینکه فلان برنامه دارم بهتون تیک آبی می ده یا هزاران ترفند دیگه , فریب ظاهر برنامه و چرب زبانی های اشخاص را نخورید چون هکر آیکون برنامه رو می تونه به شکل دلخواهش بسازه مثل اینستاگرام , واتساپ و … که تشخیصش برای شما مشکله ؛ پس هوشیار باشید و قبل از اینکه در دام هکرها بیفتید با بالا بردن امنیت صفحه خودتان از هک شدنتان جلوگیری کنید ! دسترسی به سرورهای اینستاگرام : این روش که بسیار سخت و پیچیده است و نیاز به دانش فنی بالا و تلاش بسیاری دارد تعدادی کمی در جهان می توانند از آن استفاده کنند , در این روش شخصی که توانایی هک سرور اینستاگرام را داشته باشد حساب چندین هزار یا میلیون ها کاربر و افراد معروف را هک و ممکن است حتی اطلاعات آنها را به فروش بگذارد , البته بعضی از هکرها هم مهربان هستند و باگ و ضعف امنیتی در سرور را پیدا و به شرکت فیسبوک ؛ مالک اینستاگرام گزارش می کنند و فیسبوک مبلغ خوبی را به عنوان هدیه به اون هکر مهربان خواهد داد
هکرها معمولا برای هک سرورها از ابزارهای خاص و قوی استفاده می کنند ساده ترین سیستم عاملی که برای تست و نفوذ مورد استفاده قرار می گیرد سیستم عامل لینوکس می باشد , این سیستم عامل بالای صدها ابزار هک و نفوذ دارد ؛ عده ای ممکن است یک باگ را در سرور پیدا کنند اما خودشان کار نفوذ و هک را انجام ندهند و جای این کار باگ کشف شده را به صدها نفر می فروشند و بابت هر فروش میلیون ها تومن می گیرند (چون توی این کار پول بیشتری می بینند) ؛ البته در صورتی که باگ و ضعف امنیتی لو برود , مدیران اینستاگرام سریعا مشکل را رفع خواهند کرد / در پایین به برخی از ابزارهای موجود در لینوکس اشاره خواهیم کرد

 • ابزار NMAP برای جمع آوری اطلاعات و پویشگر پورت
 • ابزار Wireshark برای تحلیل بسته ها
 • ابزار Burp Suite برای تست نفوذ به نرم افزارهای تحت وب
 • ابزار THC Hydra برای تست حملات Brute Force روی هر نوع سیستمی
 • ابزار Maltego برای جمع آوری اطلاعات پیش از شروع عملیات نفوذ
 • ابزار wasp Zap برای شناسایی آسیب پذیری‌ها در نرم افزارها و ابزارهای تحت وب
 • ابزار Sqlmap برای شناسایی مشکلات موجود در ارتباط با پایگاه داده و تلاش برای تزریق کد
 • ابزار John the Ripper برای شکستن کلمات عبور
 • ابزار Metasploit Framework سیستم جامع نفوذ متااسپلویت
 • خرید دانلود برنامه ربات هک اکانت اینستاگرام
 • و …
دانلود کالی لینوکس – Kali Linux 2020.2
بخوانید:

هک کردن از طریق این روش کار شما نیست , پس بیخیال این روش شین ؛ فقط یادتون باشه اگر یک روز قصد داشتید هکر معروفی شوید ، سعی کنید از اون هکر مهربونا شین و قصدتون امنیت و کمک باشه ، که هم به پولش می رسید و هم به موفقیتش / موفق باشید ! روش درب پشتی (Back door procedure) :  من اسم این روش رو گذاشتم درب پشتی ؛ وقتی تمام درها به روی هکر بسته شد ؛ نفوذگر میاد از طریق این درب وارد می شه و کار نفوذ خودشو شروع می کنه ؛ این روش که اخیرا زیاد شده و سر و صداهای زیادی درست کرده روشی هستش که شخص میاد پشتیبانی و عوامل خوب شرکت اینستاگرام را از طریق راه های مختلف فریب می دهد ؛ بهتره بگم مهندسی اجتماعی خودش را این بار روی افراد معمولی نه ؛ بلکه روی مدیران شرکت مروبطه انجام خواهد داد
ساده ترین راهی که هکر در این روش به کار می بره اینه که خودشو جای فردی قرار می ده که قراره پیج اینستاگرامش رو هک کنه و به پشتیبانی اینستاگرام پیام ارسال خواهد کرد که صفحه من هک شده و درخواست بازیابی صفحه را دارم , اینستاگرام پیام می فرسته اگر اکانت شما هک شده اطلاعات صفحه از جمله ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید  و … را ارسال کنید (البته مدارک دیگه از جمله تصویر شخص و … هست که اینا رو با یه فتوشاپ ساده حل می کنه) , در صورتی که تایید هویت شخص از طرف اینستاگرام با موفقیت انجام شه ؛ ادمین محترم شرکت مربوطه لینک تغییر رمز اکانت را به شخص هکر ارسال خواهد کرد (اینستاگرام فکر می کنه صاحب اکانته که بهش پیام داده و گرنه اگر می دونست کسی قصد هک دارد عمرا پاسخ می داد) ؛ من به صورت خلاصه این روش رو توضیح دادم و اگر می خواستم این روش رو آموزش بدم باید چندین ساعت براتون فیلم ضبط می کردم و شما رو با انواع راه های این روش آشنا می کردم ولی با توجه به اینکه آموزش هک جرمه و فعالیت ما در سایت SPY24 تابع قوانین کشور عزیزمون ایران هست به هیچ عنوان قصد چنین آموزش هایی نداریم ؛ این روش در سال های اخیر خیلی اتفاق می افتاد اما کم کم اینستاگرام امنیت خودشو بیشتر کرد و الان استفاده از این روش بسیار کم شده ؛ ولی هنوزم کم و بیش هستند افرادی که دارند از این روش و ترفندهای آن برای هک کردن اینستاگرام استفاده می کنند !

 تا جایی که امکانش بود سعی کردم روش های مهم هک شدن از طریق اینستاگرام را به زبانی ساده و گویا که برای همه از جمله کاربران تازه کار قابل درک باشه توضیح بدم , راه های دیگه ای هم هست که اختصاصی هستند و تقریبا شاید درصد خیلی کمی در ایران بتونن اونا رو انجام بدن ، در حال حاضر نیازی نمی بینم اینجا در موردشون توضیح بدم اما ممکنه در آینده با آپدیت این مقاله توضیحات جامع و کامل تری خدمتتون ارائه بدم , اگر قصدتون از هکر بودن در جهت امنیت و کمک کردن به کاربران اینستاگرامه , من دوره نخبگان اینستاگرام رو بهتون پیشنهاد می کنم (آموزش هک نداریم) ؛ در پایان از اینکه وقت گرانبهای خودتون رو برای مطالعه ی این آموزش مفید گذاشتید سپاسگزارم و منتظر نظرات و دیدگاه های شما در مورد این مقاله هستم !

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور