امنیت سایبری (Cyber Security)اینستاگرام ترفند جالب

محتوای حساس اینستاگرام را کنترل کنید

محتوای حساس اینستاگرام را کنترل کنید

در اوایل آگوست، اینستاگرام قابلیت فیلتر محتوای حساس را به صورت عمومی در تمام حساب‌های اینستاگرام معرفی کرد. حال باید ببینیم چگونه می توانیم این فیلتر را تنظیم کنیم یا سوال بسیاری از کاربران ما که در مورد چگونگی غیرفعال کردن فیلتر محتوای حساس در اینستاگرام است.

فیلتر محتوای حساس اینستاگرام چیست؟

اگر دقت کرده باشید، ممکن است به طور تصادفی متوجه شوید که آثار هنرمند مورد علاقه شما دیگر در فید یا صفحه اصلی اینستاگرام شما نمایش داده نمی شود، در این صورت ممکن است این پست ها تحت تاثیر فیلتر جدید محتوای حساس اینستاگرام قرار گرفته باشند. بنابراین، به دلیل اینکه به اندازه کافی حمایت نکردید، اینستاگرام این محتوا را از فید اینستاگرام شما حذف کرد، همانطور که می دانید یکی از ویژگی های اصلی اینستاگرام لیست بی پایانی از سازندگان با محتوای منحصر به فرد آنها است که هر روز پست می کنند. اما با همه این نظرات، بیشتر محتوایی که هر تولیدکننده در اینستاگرام تولید می کند، مختص گروه خاصی است که احتمالاً گروه دیگری از مردم نیازی به دنبال کردن آن ندارند.

غیرفعال کردن محتوای حساس در اینستاگرام

اینستاگرام در آپدیت جولای 2021 بار دیگر کنترل محتوای درون فید را به کاربران خود واگذار کرد. اینستاگرام همچنین اعلام کرد که به طور پیش‌فرض اکثر کاربران در اینستاگرام شروع به محدود کردن محتوای حساس می‌کنند و کاربران نمی‌توانند تمام محتوای فالوورهای خود را ببینند مگر اینکه با آن شخص خاص تعامل داشته باشند و محتوای تولید شده محتوای حساسی از دید اینستاگرام نیست.

چرا اینستاگرام محتوای حساس را محدود می کند؟

طبق آمار، 1.7 درصد از کاربران اینستاگرام بین 13 تا 17 سال سن دارند. و با در نظر گرفتن این موضوع، جای تعجب نیست که اینستاگرام در تلاش است تا پلتفرم خود را برای کاربران جوان‌تر مناسب‌تر کند. اما اکنون بیشتر کاربران فعال در اینستاگرام بزرگسالان هستند. بنابراین می توان گفت این محتوای ایجاد شده توسط سازندگان برای بزرگسالان استاندارد است.

با گذشت زمان، اینستاگرام متوجه شد که از آنجایی که بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد، اغلب غیرممکن است که همه را فقط با یک ترفند خاص در تنظیمات نرم افزار راضی کنیم، زیرا افراد نظرات متفاوتی دارند. این نرم افزار صرفاً تجاری است، بنابراین برای همه کاربران یک تنظیم غیرممکن است، بنابراین در نظر گرفتن تنظیمات اختیاری برای کاربران برای این برنامه ضروری است، به عنوان یک کاربر می توانید تصمیم بگیرید که محتوای حساس را فعال یا غیرفعال کنید.

قدرت بیشتر در اینستاگرام

در واقع، اینستاگرام می‌خواهد به کاربرانش قدرت بیشتری بدهد تا محتوای تولیدی خود را تغییر دهند تا به آنها کمک کند تجربیات شخصی خود را به اشتراک بگذارند. بنابراین فکر می کنید اینستاگرام دقیقا چه محتوایی را حساس و فیلتر شده در نظر می گیرد؟

محتوای حساس در اینستاگرام به چه معناست؟

اینستاگرام از زمان تأسیس خود چندین دستورالعمل را صادر کرده است که کلمات زشت یا توهین‌آمیز یا پست‌هایی را که مستقیماً کاربران را تهدید می‌کنند ممنوع می‌کند. اما اینکه چقدر این کار خوب انجام می شود هنوز جای بحث دارد. اما هنوز به تلاش بیشتری نیاز داریم تا اینستاگرام را به مکانی امن برای اکثر کاربران تبدیل کنیم.

202218 14 19 55 371

محتوای حساس دقیقا چه نوع محتوایی می باشد؟

امکان فیلتر کردن محتوای حساس به کاربران این امکان را می‌دهد تا آنچه را که ترجیح می‌دهند ببینند را انتخاب کنند و در عین حال محتوایی را که برای کودکان یا کاربران حساس مناسب نیست فیلتر می‌کنند، ، اما باید در نظر گرفت وجود این محتوا در پلتفرم نیز ممنوع نشده‌ است ، فضایی را باز نگه میدارد.

چرا محدود کردن محتوای حساس ممکن است بد باشد؟

با توجه به تمام نکات بالا باید بگوییم که فیلتر محتوای حساس اینستاگرام یک فیلتر کامل نیست. مانند هر ویژگی جدید، این فیلتر جدید یک الگوریتم کامل را تضمین نمی کند. مخصوصا الان که در اولین نسخه است.

اکثر کاربران تولیدکنندگان محتوا در اینستاگرام مطالب مختلفی را برای امرار معاش خود در اینستاگرام ارسال می کنند و امرار معاش خود به وجود این پست ها وابسته هستند. همچنین می دانیم که بسیاری از هنرمندان آثاری متناسب با دسته بندی های حساس تحت پوشش اینستاگرام تولید می کنند. هنرمندان با فعال شدن این فیلتر جدید به صورت پیش‌فرض، خطری جدید ایجاد می شود . و احتمال دیده نشدن محتوای آن ها هست.

چگونه کنترل محتوای حساس را در اینستاگرام غیرفعال کنیم؟

در حالی که برخی از کاربران اینستاگرام از اقدامات خود در محدود کردن محتوای حساس راضی هستند، بسیاری از آنها بسیار ناراحت هستند. اگر می خواهید تنظیمات اعمال این فیلتر را تغییر دهید، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید تا محتوای حساس را به فید اینستاگرام خود بازگردانید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که در تنظیمات اینستاگرام خود به

 Settings > Account > Sensitive Content Control بروید. سپس Allow to disable فیلتر محتوای حساس اینستاگرام را انتخاب کنید. هر بار که نظر خود را در مورد اعمال فیلتر تغییر می دهید، می توانید به اینجا برگردید و Limit (پیش فرض) یا Limit More را انتخاب کنید.

چگونه می توانیم کنترل محتوای حساس را در اینستاگرام غیرفعال کنیم؟

شکی نیست که اینستاگرام فیلترهای محتوای حساسی را برای محافظت از کاربران آسیب پذیر خود ارائه می دهد. اما اکنون شما این قدرت را دارید که خودتان تصمیم بگیرید که چه محتوایی را ببینید. می توانید از تنظیمات آن را به حالتی که می خواهید تنظیم کنید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا