امنیت سایبری (Cyber Security)هک تلگرام و نظارت بر عملکرد

ربات کنترل گروه تلگرام

ربات مدیریت گروه تلگرام چیست؟

همانطور که می دانید گروه های تلگرام یکی از راه های کسب درآمد از تلگرام هستند. این گروه های تلگرامی نیاز به ادمین دارند و از ربات های مدیر گروه تلگرام استفاده می شود زیرا امکان نظارت بر چت های گروهی و انجام کارهای تکراری 24 ساعته برای ادمین وجود ندارد.

در این مقاله به معرفی 9 ربات برتر تلگرام برای گروه پرداختیم. برخی از ربات ها رایگان هستند، برخی دیگر پولی هستند.

این ربات تنها کارهایی مانند خوشامدگویی به کاربر جدید، جلوگیری از ارسال کلمات زشت، جلوگیری از ارسال لینک یا خشخاش به گروه را انجام می دهد.

ربات مدیریت گروه چه می کند؟

ربات های مدیریت گروه می توانند کارهای زیادی انجام دهند. اما مهمترین کارهایی که انجام می دهند عبارتند از:

قفل در گروه تلگرام

هنگامی که قفل گروهی فعال است، ربات به کسی اجازه چت و ارسال پیام را نخواهد داد. شما می توانید انواع خاصی از محتوا را قفل کنید تا کاربران در گروه ها پست نکنند. به عنوان مثال، می توانید صدا، آهنگ، تصویر، فیلم، فایل، استیکر، گیف، فوروارد، لینک و غیره را قفل کنید.

خوش آمدی

می توانید اعضای جدید را به گروه خود دعوت کنید. امکان تنظیم متن مورد نظر و افزودن دکمه به متن خوش آمد گویی، نمایش ساعت و تاریخ وجود دارد. ربات های گروه تلگرام معمولا به صورت خودکار پیام های خوش آمد گویی را حذف می کنند. در غیر این صورت، می توانید پیام های اعضای ورودی و خروجی را با استفاده از ربات به صورت رایگان حذف کنید.

فیلتر کلمه

شما می توانید کلمات را به عنوان فیلتر تعریف کنید. اگر کاربر پیامی حاوی این کلمات ارسال کند، پیام حذف خواهد شد.

هشدار به کاربران

اگر کاربری یکی از انواع محتوای قفل شده ای که ذکر کردیم مانند صدا، آهنگ، فایل یا در را در گروه پست کند، می توانید به آن کاربر هشدار دهید. اگر دوباره این کار را انجام داد، می توانید او را از گروه حذف کنید

پاسخ های از پیش آماده

می توانید یک متن طولانی به ربات بدهید و یک نام کوتاه به آن بدهید. ربات آن را در حافظه خود نگه می دارد. هنگامی که به این متن نیاز دارید، به سادگی نام ربات را بگویید. برای ارسال متن طولانی برای شما اغلب اوقات لازم است چندین بار در روز به گروه پیامک ارسال کنید. وقتی پاسخ شما آماده شد، دیگر نیازی به نوشتن طولانی ندارید که برای شما بسیار آسان است.

اتوماسیون

می توانید برخی از وظایف را به ربات بسپارید تا جای شما را بگیرد.

کنترل متن

حتی می‌توانید طول و محتوای پیام کاربر را مشخص کنید. یعنی طول پیام باید حداقل / حداکثر 10 تا 50 کلمه باشد.در این حالت کاربران نمی توانند پیام هایی بیش از 50 کلمه ارسال کنند. به عنوان مثال، زمانی که یک مسابقه ارسال می کنید، می توانید تعیین کنید که کلمه مسابقه در ابتدای پیام قرار گیرد. در غیر این صورت پیام های آنها حذف خواهد شد. در پایان فقط پاسخ های مسابقه ظاهر می شود.

دستورات پاسخ

این دستورات در پاسخ به پیام های کاربران ارسال می شوند. به عنوان مثال، محروم کردن، پذیرش یا اخطار یک کاربر.

عضو

در صورت عضویت، کاربران گروه شما باید اعضای جدیدی را به گروه اضافه کنند. بنابراین آنها می توانند برای گروه شما پیام ارسال کنند. در این صورت اعضای گروه شما رشد خواهند کرد. به این قابلیت فورسد اد نیز گفته می شود. اگر نمی خواهید از ربات مدیریت گروه استفاده کنید و فقط به ویرایش های اجباری در گروه نیاز دارید، می توانید از یکی از این 12 ربات اد اجباری استفاده کنید.

TLPRO

خاموشی گروهی

می توانید گروه را در شب خاموش کنید. بنابراین کاربران مجاز به ارسال پیام نیستند. یا می توانید گروه را در هر زمانی از شبانه روز ببندید. زمان بسته شدن و فعال شدن مجدد گروه را تعیین کنید.

دستورات کاربر معمولی

این دستورات می توانند توسط کاربران عادی استفاده شوند. مانند نمایش پیوند گروه، نمایش قوانین گروه و اطلاع دادن به مدیران

ضد اسپم

اگر کاربر در مدت زمان کوتاهی پیام های زیادی را برای گروه ارسال کند، پیام او به عنوان هرزنامه تعریف می شود. زیرا اگر کاربر به طور مکرر پیام ارسال کند، گروه را شکسته یا ممکن است کار ربات های مخرب باشد.

بخت آزمایی

ربات های مدیر گروه می توانند مدیریت گروه را بسیار آسان کنند. بنابراین می توانید یک قرعه کشی در گروه راه اندازی کنید و ربات آن را برای شما مدیریت خواهد کرد.

چگونه از ربات مدیر گروه استفاده کنیم؟

ابتدا نام ربات مدیر گروه را در تلگرام جستجو کنید و وارد ربات شوید. برای شروع روی دکمه Start کلیک کنید. ربات را به گروه مورد نظر خود اضافه کنید. مرحله بعدی این است که به گروه خود بپیوندید و ربات را مدیریت کنید تا بتواند با ادمین اصلی کار کند.

برای مدیریت ربات: به تنظیمات گروه خود بروید، سپس به Admins بروید. سپس روی دکمه Add Admin کلیک کنید و شناسه ربات را جستجو کنید و آن را انتخاب کنید.

ربات اکنون اقداماتی را که به آن در گروه خود اختصاص می دهید انجام می دهد.

9 بهترین ربات تلگرام برای گروه

1- ربات پلیس گروه IsnullBot

2- ربات گروه فارس بات GapModirBot

3- ربات ناظر گروه Mobser_bot

4- ربات هوش مصنوعی TLProBot

5- ربات مدیر گروه TeleGPbot

6- ربات نگهبان جمید بات modiregroup

7- ربات مدیر گروه Dislikerbot

8- ربات مدیریت گروه آیرو (نیترو کد) ربات اصلی – رایگان

9- padoRobot

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا