هک گوشی از طریق وای فای دانلود zAnti برای هک گوشی دیگران و شبکه وای فای در ادامه مبحث معرفی انواع برنامه ها و روش های هک اندروید این بار نوبت به معرفی برنامه zAnti می رسد. این برنامه در حقیقت یک ابزار تست نفوذ و امنیت شبکه بوده که علاوه بر امکانات بی نظیری که در اختیار کارشناسان امنیت قرار می دهد، امکانات فوق العاده ای نیز برای هکرهای حرفه ای و مبتدی دارا می باشد.

این برنامه در حقیقت با نصب روی گوشی اندرویدی روت شده، قادر است کلیه سیستم ها و گوشی هایی را که به شبکه وای فای متصل هستند، واپایش کرده و در صورت امکان هک نماید. در ادامه قصد داریم در خصوص این برنامه بیشتر توضیح دادهو قدرت هایی که هکر با دانلود zAnti بدست خواهد آورد را مورد بررسی قرار دهیم.

برنامه zAnti

این برنامه، محصول شرکت Zimperium بوده و همانطور که اشاره شد در حقیقت یک ابزار تست نفوذ و امنیت شبکه می باشد. اما از آنجا که از اینگونه برنامه ها هم می توان استفاده مفید و هم می توان استفاده سوء انجام داد،‌ علاوه بر کارشناسان امنیت، هکرها نیز به این برنامه علاقه مند می باشند. امکانات بی شمار و همچنین سادگی کار با این برنامه، بطوری که نیاز به دانش برنامه نویسی چندانی برای کار با zanti نمی باشد، باعث شده است برنامه zAnti یک برنامه محبوب برای هکرها و بخصوص هکرهای مبتدی باشد. (برای مشاهده و آشنایی با انواع هکرها و به مطلب هک چیست مراجعه نمایید)

هک گوشی از طریق وای فای
هک گوشی از طریق وای فای

با دانلود zanti و نصب آن روی گوشی هکر و در نهایت اتصال به شبکه وای فای، لیستی از ابزار قدرتمند هک در اختیار هکر قرار خواهد گرفت که تنها با جند کلیک وی را قادر می سازد تا به دیگر گوشی ها و یا سیستم های کامپیوتری متصل به آن شبکه نفوذ کرده و آن ها را هک نماید. در ادامه نحوه دانلود zanti و نصب و کار با آن را برای علاقه مندان مفصلا توضیح خواهیم داد.

نحوه نصب برنامه zanti

برای کار با این برنامه ابتدا اقدام به دانلود zAnti نموده و پس از دانلود، اقدام به نصب برنامه و ورود به صفحه اولیه آن نمایید. در اولین صفحه یک سری شرایط و قوانین کار با برنامه ذکر شده است که باید گزینه قبول شرایط را تیک زده و سپس Start now را کلیک نمایید. پس از گذشتن از آموزش های اولیه نرم افزار ، در صفحه آخر، تیک گزینه I am fully را زده و سپس گزینه finish را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید که در مرحله نصب اولیه، نیاز است که تلفن همراه شما به اینترنت متصل باشد. پس از اتمام مراحل نصب، نرم افزار شروع به اسکن شبکه ی وای فایی که به آن متصل هستید نموده و پس از اتمام گزینه don’t ask again را تیک زده و سپس گزینه no thanks را انتخاب نمایید. در این مرحله تمام سیستم هایی که به شبکه وای فای مورد نظر متصل هستند، نمایش داده می شود.

نحوه نصب برنامه zanti

برای کار با این برنامه ابتدا از طریق لینکی که در انتهای مطلب برای شما عزیزان قرار داده شده اقدام به دانلود zAnti نموده و پس از دانلود، اقدام به نصب برنامه و ورود به صفحه اولیه آن نمایید. در اولین صفحه یک سری شرایط و قوانین کار با برنامه ذکر شده است که باید گزینه قبول شرایط را تیک زده و سپس Start now را کلیک نمایید.

هک گوشی موبایل اندروید
بخوانید:

پس از گذشتن از آموزش های اولیه نرم افزار ، در صفحه آخر، تیک گزینه I am fully را زده و سپس گزینه finish را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید که در مرحله نصب اولیه، نیاز است که تلفن همراه شما به اینترنت متصل باشد. پس از اتمام مراحل نصب، نرم افزار شروع به اسکن شبکه ی وای فایی که به آن متصل هستید نموده و پس از اتمام گزینه don’t ask again را تیک زده و سپس گزینه no thanks را انتخاب نمایید. در این مرحله تمام سیستم هایی که به شبکه وای فای مورد نظر متصل هستند، نمایش داده می شود.

آموزش هک با دانلود zanti

پس از دانلود zanti و نصب آن طبق مراحلی که گفته شد، نوبت به شروع کار با برنامه خواهد رسید. برای این منظور پس از دانلود zanti و نمایش کل سیستم های متصل به شبکه، روی یکی از گزینه ها، به جز گزینه اول و دوم که مربوط به آدرس شبکه ها و خود مودم می باشد، یکی از سیستم ها را انتخاب نمایید. پس از این امر چند گزینه برای شما به نمایش در خواهد آمد که با کلیک روی هر کدام اقدامات متفاوتی را قادر به انجام خواهید بود.

بعنوان مثال روی گزینه map in the middle کلیک نمایید و سپس آن را on نمایید. پس از راه اندازی یک پیغام موفقیت آمیز برای شما به نمایش درخواهد آمد. هر کدام از این گزینه ها یک امکان متنوع برای هک را در اختیار شما قرار خواهد داد.

به عنوان نمونه در بخش اول و گزینه Logged Requests تمامی سایت هایی که فرد هک شده آن ها را باز کرده و مشاهده نموده برایتان به نمایش درخواهد آمد. همچنین تمامی پاسورد ها ، کوکی ها و سیشن ها نیز برای شما به نمایش درخواهند آمد. یا در گزینه دیگری نظیر zpacketeditor قادر خواهید بود به طور کلی اختیار گوشی یا سیستم هک شده را در اختیار گرفته و کلیه حرکات او با گوشی را زیر نظر قرار دهید.

گزینه های متفاوتی در این بخش قرار گرفته که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد و خاص خود را دارا می باشد. برای این منظور بهتر است که ابتدا اقدام به دانلود zanti نموده و سپس خودتان با نصب و تجربه گزینه های مختلف کارایی هریک را بدست آورید.

در ادامه تعدادی از گزینه های هک گوشی که با دانلود zanti و نصب آن روی گوشی خود بدست می آورید لیست شده و مختصرا کارایی هر یک برای علاقه مندان آورده شده است.

 • Logged Requests : مشاهده سایت های بازدید شده
 • Zpacketeditor : اجازه کنترل و دسترسی
 • logged image : نمایش تصاویر مشاهده شده در سایت ها
 • SSL Strip : اجازه دسترسی به سایت های http یا https به قربانی
 • Redirect HTTP : انتقال کاربر به آدرس های مورد نظر خود
 • Replace Image : تغییر تصاویر مشاهده شده توسط کاربر به عکس دلخواه هکر
 • Capture Download : دانلود فایل هایی که فرد هک شده دانلود می نماید
 • Intercept Download : انتقال فایل از سیستم خود به سیستم قربانی
 • insert html : حمله تزریق کد html
 • Router Password : تغییر یوزرنیم و پاسورد مودم
 • دانلود zanti برای هک گوشی دیگران

دانلود zAnti هک گوشی از طریق وای فای

علاقه مندان به این برنامه می توانند از طریق لینک زیر اقدام به دانلود zAnti نموده و از امکانات بی شمار آن بهره مند گردند. لازم به ذکر است که این برنامه هدفش تست امنیت و نفوذ بوده و استفاده از آن با اهداف سوء ، غیرقانونی و غیراخلاقی می باشد.

انواع روش های هک گوشی و نفوذ به اطلاعات تلفن همراه

امروزه اطلاعات مهمترین نقش را در زندگی خصوصی هر فرد بازی می کند و مطمئنا هر چه این اطلاعات ارزشمندتر باشد، افراد بیشتری نیز برای دسترسی به آن، تطمیع می شوند. یکی از روش های دسترسی غیر مجاز به اطلاعات خصوصی، استفاده از شیوه های مختلف هک می باشد که ممکن است توسط هکرهای حرفه ای و یا هکرهای آماتور، انجام شود. همه ما اطلاعات زیادی را در تلفن های همراه خود نگاه داری می کنیم که اگر این اطلاعات به دست افراد خاصی بیفتد، ممکن است برای ما دردسر های زیادی ایجاد شود. پس یکی از هدف های ساده هک و دسترسی به اطلاعات خصوصی، دستگاه تلفن همراه فرد می باشد. ما در ادامه قصد داریم تا انواع روش های هک گوشی و نفوذ غیر مجاز به دستگاه های تلفن همراه را بررسی کرده و توضیحات خلاصه ای را در این رابطه عنوان کنیم.

هک گوشی با بلوتوث
بخوانید:

هک گوشی از طریق وای فای

تلفن همراه هر فرد معمولا حاوی اطلاعات بسیار مهمی از آن فرد می باشد. اطلاعاتی که اگر به دست فرد خاصی برسند و یا فاش شوند، می تواند زندگی فرد را دچار دگرگونی نماید. این اطلاعات شاید برای همه جالب توجه نباشد و همین موضوع سبب شود که شما نسبت به حفظ امنیت آن، سهل انگار باشید اما برای کسانی که ارزش اطلاعات را می دانند، می تواند بسیار مفید باشد.

هک گوشی به معنی دسترسی غیر مجاز به اطلاعات طبقه بندی گوشی، اعم از پیام ها، لاگ ها، موقعیت، گالری، تماس ها و هر نوع اطلاعات دیگری است که کاملا به صورت مخفی بوده و مالک گوشی از آن اطلاعی نداشته باشد. امروزه همانقدر که امنیت دستگاه های تلفن همراه افزایش پیدا کرده است، روش های نفوذ و هک نیز پیشرفت داشته است و روش های جدیدی برای هک گوشی افراد مختلف معرفی شده است که برخی از آن ها اصلا پیچیده نبوده و چند مرحله ساده دارند که هر کسی می تواند آن را انجام دهد.   روش های هک گوشی تلفن های همراه از جمله اهداف هک برای هکرها محسوب می شوند که معمولا حاوی اطلاعات مهمی می باشد.

روش های هک گوشی

انواع مختلفی برای هک تلفن همراه دیگران وجود دارد که بسته به گوشی و لایه های امنیتی که خود فرد برای حفظ امنیت اطلاعاتش از آن ها استفاده می کند، ممکن است متفاوت باشد. یک نکته را همیشه باید در خاطر بسپارید: “همه دستگاه های کامپیوتری قابلیت هک شدن را دارند! تنها باید روش این کار را پیدا کرد.” پس به صرف اینکه شما از یک دستگاه ایمن استفاده می کنید و یا از نرم افزارهای محافظتی همچون آنتی ویروس استفاده می کنید، نباید شما را نسبت به امنیت اطلاعاتتان مغرور کند.

ما در اینجا چند مورد از شایع ترین و محبوب ترین روش هایی که هکرها برای نفوذ به گوشی دیگران از آن استفاده می کنند اشاره خواهیم داشت و با یکدیگر روش انجام آن را مورد بررسی قرار می دهیم. با ما در ادامه همراه باشید.

1. هک گوشی از طریق بلوتوث

بلوتوث یکی از فناوری های بسیار کاربردی است که سال هاست در تلفن های همراه قرار داده شده است. در گذشته از بلوتوث برای انتقال فایل استفاده می شد اما امروزه از این فناوری بیشتر برای اتصال دستگاه های همجوار و گجت ها به تلفن همراه استفاده می شود. بلوتوث به همان اندازه که کاربردی است به همان اندازه نیز ناامن است. حملات مبتنی بر بلوتوث آنقدر زیاد هستند که خود دسته بندی های مختلفی را شامل می شوند و اخیرا یک روش خاص برای هک از طریق بلوتوث نیز کشف شده است.

 • Bluejacking: حمله ای که در آن حمله کننده فقط می تواند تعداد بی شمار درخواست به گوشی شما ارسال کند و در نقش اسپم ظاهر شود.
 • Bluesnarfing: در این حمله هکر با استفاده از نرم افزارهای خاص از Bluetooth OBEX به اطلاعاتی از دستگاه شما می تواند دسترسی پیدا کند.
 • Bluebugging: حمله ای خطرناک که امروزه اکثر دستگاه های تلفن همراه به روش مقابله با آن مجهز شده اند. در این حمله هکر می تواند کنترل همه یا قسمتی از گوشی را بدست بگیرد.
 • ارتباط بلوتوث از جمله مواردی است که هکرها علاقه مند به آن هستند.
هک گالری گوشی دیگران
بخوانید:

2. حمله از هک گوشی از طریق وای فای

یک روش بسیار محبوب دیگر برای هک گوشی های تلفن همراه از راه دور، استفاده از نقاط اتصال وای فای است. این حمله بیشتر در مکان هایی رخ می دهد که در آن نقطه اتصال وای فای رایگان یا عمومی وجود داشته باشد. در این روش هکر با استفاده از برنامه های خاص منظوره، در شبکه حضور می یابد و برای سایر نودها پیام هایی را ارسال می کند و در نهایت اگر آسیب پذیری مناسبی را کشف کند، به دستگاه هدف نفوذ پیدا می کند.

نرم افزارهایی شبیه به Droidsheep از جمله برنامه هایی هستند که منحصرا برای شنود ترافیک شبکه مورد استفاده قرار گرفته و معمولا در شبکه های وای فای رایگان، مورد استفاده هکرها قرار می گیرند تا بتوانند به تمامی پیام های ارسالی در کانال دسترسی پیدا کرده و در نهایت پیام های رمز نشده را دریافت کنند. وای فای های عمومی یکی از بهترین مکان ها برای هکرها هستند.

3. هک گوشی با بدافزار

یکی از راه های ساده، سریع و کارآمد برای هک گوشی دیگران، استفاده از بدافزار است. بدافزاری که در اینجا از آن صحبت می کنیم برنامه ای است که از هر طریق ممکن روی تلفن همراه فرد قربانی نصب شده و پس از آن اقدام به جاسوسی اطلاعات گوشی و ارسال آن برای هکر می کند. این برنامه ها می توانند خاص منظوره یا همه منطوره طراحی شوند. برنامه های خاص منظوره می توانند فقط برای هک اطلاعات برنامه ای خاص از گوشی، همچون هک تلگرام به کار برده شوند و برنامه های همه منظوره می توانند برای هک کل دستگاه تلفن همراه به کار روند و تمام اطلاعات گوشی را به هکر ارسال کنند.

رات اندروید، نمونه ای از این برنامه هاست که مخصوص همین کار طراحی می شده است. البته امروزه بسیاری از تلفن های همراه نسبت به این نفوذ ایمن شده اند اما باز هم نوآوری هایی در این زمینه دیده شده است که گوشی های با امنیت بالا نیز هدف قرار می دهد.

تروجان ها، جاسوس افزارها، ویروس ها و غیره از جمله بدافزارهایی هستند که منجر به نفوذ به گوشی افراد می شوند.  

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور